7 Aralık 2019 Cumartesi günü "Arifiye İl Ormanı Doğa Yürüyüşü Etkinliği" gerçekleştirilecektir. Katılmak isteyenlerin 6 Aralık 2019 Cuma günü saat: 17.00'a kadar https://goe.gl/V7PCa linkinden veya program görselinde bulunan karekod üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Etkinlik için 7 Aralık Cumartesi saat: 10.30'da Esentepe Kampüsü T4 Blok Önündeki Fuar Alanından otobüsle Arifiye İl Ormanına gidilecektir. Belirlenen yürüyüş güzergahında etkinlik gerçekleştirilecektir. Katılımcılara aperatif sandviç ve meşrubat ikramı yapılacaktır.
![davet](/sites/subu.edu.tr/files/inline-images/do%C4%9Fa%20y%C3%BCr%C3%BCy%C3%BC%C5%9F%C3%BC%20il%20orman%C4%B1_0.jpg)